אודות

נולדתי וגדלתי בקיבוץ גניגר בו אני חיה היום עם בן זוגי ושלושת ילדי.

זמן קצר לאחר שירותי הצבאי הגעתי במקרה לשיעור יוגה והתאהבתי מיד. תמיד אהבתי לנוע, אבל לא מצאתי את עצמי בשיעורי ספורט או מחול, ופתאום גיליתי שאפשר לנוע, להתחזק ולהתגמש מתוך הקשבה ותשומת לב לגוף, ושהקשבה זו היא פתח לעולמות קסומים של תודעה, נפש ורוח ובעיקר מאפשרת לי לחיות שלמה יותר, בריאה יותר ושמחה יותר.

בעודי חושבת מה אני רוצה לעשות כשאגדל הלכתי לקורס מורים ליוגה בבית הספר למאמנים במכון וינגייט כדי להעשיר את עצמי ולהעמיק את ידיעותי, כך גיליתי שבעצם היוגה יכולה להיות מקצוע.

במרוצת השנים למדתי והשתלמתי בתחומים שונים אצל מגוון מורים: יוגה לילדים, יוגה לנשים הרות, יוגה תרפיה ובעיקר מצאתי לי בית בעולם היוגה הנשית לפי גישת מירה ארצי פדן, גישה שכל כך מתאימה לתפיסת עולמי ולחוויות הפרטיות שלי.

עם הגעתן לעולם של בנותי מצאתי את עצמי מתעניינת בתרגול יוגה עם תינוקות ובמפגשי אמהות, כך נולד שיתוף הפעולה של דליה אבני ושלי שאני נהנית ממנו מאוד.

אני אוהבת שיתופי פעולה ורואה בהם חשיבות גדולה בקידום נושאים שיקרים ללבי, בחמש השנים האחרונות אני חברה בקבוצת עמק פורה- הריון, פריון, לידה, הורות בעמק יזרעאל והסביבה, קבוצה של נשות מקצוע המלוות נשים, זוגות ותינוקות במגוון תחומים.

אני מלמדת בסטודיו ביתי, סטודיו שקט ומוקף ירוק בין העמק לגבעה, מתמקדת בהוראת יוגה נשית ויוגה לנשים בהריון, הנחיית מפגשי אמהות הכוללים תרגול יוגה לאמהות וגם בייבי יוגה לתינוקות ומפגשים פרטניים של יוגה תרפיה.

ממשיכה ללמוד ולהשתלם כל הזמן ביוגה ובתחומים משיקים ובהתאם ההוראה שלי מתפתחת, מתגמשת ומוצאת שפה מדוייקת עבורי.

אשמח להכיר,

אמיר.