ממליצים עליי

"אל אמיר הגעתי בהיריון מתקדם לאחר שהייתה לי היכרות קודמת לא חיובית עם עולם היוגה ולא הייתי בטוחה שאני אצליח להתחבר. תרגול היוגה לנשים בהיריון היה כל כך מעצים, נעים ומחזק כאחד ותורם שהייתי חייבת להשתתף גם בסדנת כלים ללידה כי כבר נשביתי בקסמי היוגה וידעתי שאני ארצה להיעזר בה גם בלידה. כמובן שחזרתי לסטודיו לאחר הלידה למפגשי אמהות תינוקות ולשאר הסדנאות כי על דברים טובים לא מוותרים! "


תרגלתי יוגה שנים וכאן המיוחד הוא שהמפגש הוא נשי שהתפיסה נשית וכול היוגה יעודית לנשים
אני הגעתי לאמיר שהייתי בהריון והייתה זו הכנה מצויינת לקראת הלידה ובכל מהלך ההריון.. מומלץ


שיעורי היוגה הנשית עם אמיר מהווים חלק בלתי נפרד מאורח החיים בו אני מאמינה הכולל מודעות לקצב הפנימי וליכולת של הגוף.
היוגה הנשית מותאמת למעגלים השונים של החיים ומלמדת אותי להקשיב בכל רגע ורגע לגוף ולצרכיו.
העבודה הפנימית בשילוב שיפור כח, שיווי משקל, גמישות ועוד... מעניקה לשיעורים ממד רוחני וגופני מיוחד.
במהלך השיעור נחווה שקט ורוגע יחד עם בטחון ותחושה של קבלה ופתיחות לכל אחת בהתאם למה שמתאים לה באותו היום


יוגה עוזרת לי להחליט ללכת בגף זקוף. היא הופכת את הגוף שלי לחזק יותר, מוצק יותר ושלו יותרהיא מלמדת אותי מאיפה לשאוב כוחות לחיים ולמשימות היומיום.

היא מזכירה לי שיש לי גוף, וגם הוא דורש שיתייחסו אליו.

שיעורי יוגה מפוגגים בי עצב, עצבנות ועייפות. הם גורמים לי להרגיש את החיוניות שבגוף (גם אם הוא עייף).
אמיר עם החיוך, והאכפתיות השלווה יוצרת עבורנו מרחב מוגן של חלונות ירוקים ודק עץ
ומלווה אותנו דרך הריונות ולידות, כאבים וחתונות, אל היוגה ואל עצמנו.


היוגה הנשית, שאותה אני זוכה לתרגל כבר משך שנה בסטודיו שלך ועל ידך היא לא עוד חוג או איזה מפגש מקרי, בשבילי היא ממש ריפוי! רפואה!



לא תמיד קל לי להזיז את עצמי לכיוון הסטודיו...טוב ברור...תלוי באיזה יום אני במחזור החודשי, אבל תמיד אחרי שאני כבר מגיעה ומתרגלת, מתחולל ריפוי. יש שיקראו לזה קסם.



לדוגמא: אם אני חשה באיזשהו עומס רגשי/נפשי, פתאום במהלך התרגול, תשתחררנה דמעות. ואז בעקבותיהן, תשתחרר ותגיע לה הודיה. אם הצלחתי לבכות, הרי שאני בבית. חזרתי הבייתה. הצלחתי לחלץ את עצמי מאותו מקום עמוס שמרחיק אותי מעצמי ומהגוף. הדמעות תשתחררנה ואני אחווה שקט ואיזון.



או לחילופין, בכל פעם שהגעתי לתרגול עם כאב פיזי כלשהו, תמיד חזרתי עם הקלה. גם אתמול הגעתי עם כאב חד בכף הרגל שמלווה אותי מזה כחודשיים. וכשהתלבטתי אם לבוא או לא לשיעור אמרתי לעצמי: ברור שאני אבוא. בטוח יעבור לי הכאב ברגל. וכך היה והתממש. חזרתי הבייתה עם כאב קל בלבד.



אחרי מסע מטלטל של חיים כמו רבים מאיתנו, אגב, לא חושבת שאני יוצאת דופן, והכוונה למסע שבמהלכו עברתי פציעה , משברים, אובדני חיים שונים , מפגש אצלך בסטודיו של יוגה נשית הוא כמו בית באמצע הדרך.
בשבילי זה מדוייק שבלב סערת החיים תמיד אפשר לבוא לנוע במפגש שמתחיל בשכיבה על מזרון. בלי לעשות יותר מידיי בהתחלה ועם זאת במלוא תשומת לב לנשימה שלי, לתחושות בגוף שלי. כבר ברגע הראשון מתחילים להתחולל הריפוי הקסם. משתחררת אנחה דימיונית ולעיתים אף אמיתית. סוף סוף אפשר להרפות ופשוט להיות. סוף סוף רגע של אמת במסע הזה. בסביבה נשית תומכת ממש כמו בשבטים של פעם, אפשר לרגע להיות פשוט מי שאני. עם הגוף הנפלא והמבורך הזה שקיבלתי במתנה, שלעיתים די קרובות אני לא מתייחסת אליו בהודיה והכרת התודה הראויים...בלי להרשים אף אחד ולרצות להיות אחרת. העבודה בשיעורי היוגה הנשית אצלך גורמות לי להיזכר מי אני, מה הדרך שלי , מזכירים לי מה חשוב באמת וכמה חשוב לזכור לשים לב לעצמי מהמקום שתמיד כמו הרבה נשים אחרות אנחנו תמיד בשביל האחר- ילדים, בעל, עבודה וכו ואז אנחנו נרמסות והמחזורים כותשים והכאבים באים.



אתמול בסוף השיעור, למעשה כמו רוב השיעורים אצלך לא רציתי לקום. ביקשתי לעצמי רק עוד רגע להרגיש בנוכחות האמיתית שלי, ביקשתי רק עוד רגע להקשיב למה נכון כרגע והאם באמת נתתי לגוף שלי ולעצמי את מה שהזדקקו לו. לשמחתי, פתחת שוב בפעם המי יודע כמה את עולם האפשרויות המיטיבות בפניי וכך , הצלחתי לשכב עוד קצת בהרפיה, לתת לדמעות ולעומס שעוד נתקע, להשתחרר ולהינמס החוצה ממני, המשכתי עם עוד כמה תנועות שהיו נחוצות ופתאום הכל חזר למקום. הנפש נרגעה, כאבים שהגעתי עימם נעלמו ובקיצור:  בסך הכל שעה וחצי של שיעור והרגשתי כמו מסע של שנים. מסע שעזר לי להיזכר איך אני רוצה ללכת בשביל חיי. אז תודה ענקית! על שביל של רפואה , של אלטרנטיבה, של קסם שטמון במתנות החיים שקיבלנו. באהבה והערכה רבות, אני