"יש זמן שהכאב רוצה.
יש להקשיב לו.
אי אפשר לומר לגשם:
אל תהיה גשם"

עידית ברק

יוגה תרפיה

האפשרות להרגיש בנח בתוך גופנו, לנוע בחופשיות, לנשום ולשמוח איננה תמיד מובנת מאליה.
לפעמים יש קושי או כאב, מגבלה, מחלה, או משהו אחר המעיב על איכות החיים שלנו, משהו שמבקש מאתנו לשים לב אליו.
יוגה תרפיה מבוססת על העקרון שהאדם, על כל חלקיו, שואף לבריאות, איזון והרמוניה ובתוך הקושי גלומות גם אפשרויות להקלה. בעזרת כלים מעולם היוגה- תנועה, נשימה, הרפיה והתבוננות, הפנמה גופנית והתמקדות (focusing) נחפש יחד את הדרך האופטימלית עבורך לעבר איזון, שמחה, חמלה וריפוי. בכל מפגש מחדש אני מזמינה ליצור קשר עם הגוף והתחושות העולות מתוכו. מתוך הדיאלוג הזה מתחיל התרגול. נבדוק מה זקוק לחיזוק, מה מבקש להתגמש, איפה נדרשת נשימה.
במפגשי יוגה תרפיה נגלה דרכים וכלים בעזרתם אפשר לחוות את השלם, את כל החלקים שבנו, נמצא ונפתח איכויות של עוצמה ונוכחות בריאה, נפנה תשומת לב ליכולות ולמסוגלות שלנו כמו גם לחלקים הכאובים, המתקשים והחלשים יותר. המפגשים נערכים באופן פרטני, כך שמלוא תשומת הלב שלי מופנית אליך והתרגול מותאם במדויק לצרכים שלך. תרגול יוגה תרפיה מתאים לכל אחד ואחת ויכול לסייע במצבים מגוונים: כאבי גב, כאבי פרקים, כאבי ראש, קשיי עיכול, נזקים ברצפת האגן, פיברומיאלגיה ומחלות אוטואימוניות נוספות, הריונות ברי סיכון, מחלות בדרכי הנשימה, מחלות כרוניות שונות, חרדות, חוסר איזון הורמונלי ועוד

תחומי ההתמחות שלי

כאב כרוני – כאב מתמשך ממוקד או מפושט מכל סוג

שיקום לנשים אחרי לידה ועיבוד חווית לידה – שיקום רצפת האגן, שיקום הפרדות בטנית, שיקום אחרי ניתוח קיסרי, התבוננות משותפת בחווית הלידה.

אנדומטריוזיס – ליווי למתמודדות עם אנדומטריוזיס וכאבי אגן כרוניים.

מיניות – כאבים ביחסי מין, קושי באינטימיות, טראומה על רקע אלימות מינית.

התמודדות עם משברי חיים – אובדן, פרידה, הסתגלות למצב בריאותי מאתגר, שינוי מקצועי ועוד…

התמודדות עם דכאון או חרדה – התמודדות עם הפרעת דחק פוסט טראומטית (PTSD)

אשמח להפגש, להכיר ולבדוק יחד איך
היוגה יכולה לסייע, להקל ולרפא.

350

מפגש ראשון

280

מפגשי המשך

סדנת יוגה תרפיה

שיעורים קבוצתיים ביוגה תרפיה – ליצור ריפוי אישי בתוך מרחב קבוצתי, סדנה תהליכית בת 12 מפגשים שבה לאט ובהתמדה תמצאו את הנתיב המתאים לכם לבריאות, חיוניות ומיטביות בכל רבדי החיים. את הסדנה הזאת פיתחתי לאחר שבמשך שנים יצרתי הפרדה בין שיעורי יוגה קבוצתיים לתהליכים טיפוליים פרטניים, הסדנה מבוססת על תרגול יוגה רכה, מדיטציה, קשב פנימי וכתיבה אינטואיטיבית.

זוהי הזדמנות לאנשים המתמודדים עם מחלות כרוניות, תסמונות כאב ואתגרים גופניים ונפשיים לקבל כלים משמעותיים להתבוננות, איזון וריפוי. ההשתתפות מותנית בשיחה מקדימה איתי והתחייבות להשתתפות בכל 12 המפגשים. כל אחת ואחד יקבלו מפגש פרטני שבו נכיר, נמקד את המטרות האישיות שלך לקראת התהליך וניצור יחד תרגול אישי קצר שיהווה בסיס לתהליך. לאחר מכן נפגש בהרכב קבוצתי פעם בשבוע למשך שעה וחצי-שעתיים.

המחזור הבא
יתחיל

17.9.24

עלות לכל הסדנה
כולל מפגש אישי

1480

יוגה
נשית

הריון 
ואחרי
ולידה

יוגה
לנערות

יוגה
תרפיה