מה אני רוצה להיות כשאהיה גדולה?

מפגש אישי בהתלבטות מקצועית

אם את מורה ליוגה או מטפלת בתחום משיק אולי את מוצאת את עצמך שואלת שאלות על האופן שבו נכון לך להתקדם מקצועית, אישית, כלכלית
איך להנגיש את הידע והאהבה שלי לעולם?
איך להתפרנס ממה שאני אוהבת?
איך לשמור על איזון בין בית ועבודה? האם נכון לי לעבוד מהבית?
כמה להשקיע בעסק שרק עכשיו הקמתי?
יש לי כמה כובעים מקצועיים – האם אני צריכה להתמקד באחד מהם? איך לשווק את העשיה המגוונת שלי?

אם את אשת מקצוע שלא בטוחה לאן הדרך לוקחת אותה (כמו שקרה ועדיין קורה לי לא פעם), אם את מתלבטת סביב נושא גדול או קטן, רחב או ספציפי, אני מזמינה אותך להקשיב יחד למה שרוחש בפנים, הידיעה נמצאת אצלך, גם אם עודנה חבויה.
אני נעזרת בשני כלים עיקריים בשיחה הזאת:
התמקדות – שיח עמוק עם תחושות גוף, נשאל שאלות ונקשיב בסקרנות לתשובות שמגיעות מתוכך.
אולי תופתעי לגלות שלא רק הראש, הלב והבטן יודעים להרגיש.
קונסטלציה מערכתית – התבוננות רחבה על כוחות שונים, פנימיים וחיצוניים שפועלים בתוך מערכת היחסים שלך ושל העיסוק המקצועי שלך ואיך סבתא רבא שלך קשורה לכל זה?
יחד נוכל להתבונן על מה שמבקש להתגלות ועל הדרך הנכונה והיחודית שלך.

מפגש חד פעמי של כשעתיים

390

מה אני רוצה להיות כשאהיה גדולה?

מפגש אישי בהתלבטות מקצועית

אם את מורה ליוגה או מטפלת בתחום משיק אולי את מוצאת את עצמך שואלת שאלות על האופן שבו נכון לך להתקדם מקצועית, אישית, כלכלית איך להנגיש את הידע והאהבה שלי לעולם? איך להתפרנס ממה שאני אוהבת? איך לשמור על איזון בין בית ועבודה? האם נכון לי לעבוד מהבית? כמה להשקיע בעסק שרק עכשיו הקמתי? יש לי כמה כובעים מקצועיים – האם אני צריכה להתמקד באחד מהם? איך לשווק את העשיה המגוונת שלי? אם את אשת מקצוע שלא בטוחה לאן הדרך לוקחת אותה (כמו שקרה ועדיין קורה לי לא פעם), אם את מתלבטת סביב נושא גדול או קטן, רחב או ספציפי, אני מזמינה אותך להקשיב יחד למה שרוחש בפנים, הידיעה נמצאת אצלך, גם אם עודנה חבויה. אני נעזרת בשני כלים עיקריים בשיחה הזאת: התמקדות – שיח עמוק עם תחושות גוף, נשאל שאלות ונקשיב בסקרנות לתשובות שמגיעות מתוכך. אולי תופתעי לגלות שלא רק הראש, הלב והבטן יודעים להרגיש. קונסטלציה מערכתית – התבוננות רחבה על כוחות שונים, פנימיים וחיצוניים שפועלים בתוך מערכת היחסים שלך ושל העיסוק המקצועי שלך ואיך סבתא רבא שלך קשורה לכל זה? יחד נוכל להתבונן על מה שמבקש להתגלות ועל הדרך הנכונה והיחודית שלך.

מפגש חד פעמי של כשעתיים

390