ימים מלאים/ לאה נאור

״האמנם בתוכי פנימה
עמוק עמוק פנימה
מתרקם, ומבשיל, וגמל
ומצמח אצבעות זעירות
אושר אחד שלם?״

יוגה להריון

תקופת ההריון מזמינה אותנו להפנות קשב פנימה, חיים חדשים נרקמים, הגוף משתנה ואנחנו חוות חוויות משמעותיות, לפעמים נעימות ולפעמים פחות. תרגול יוגה במהלך ההריון מאפשר לנו להכיל את השינויים ולהעמיק את הקשר עם העובר ברחם. במהלך השיעור אנחנו מפנות את תשומת הלב למה שמתרחש בגוף שלנו, כאן ועכשיו. איך אני מרגישה היום? למה הגוף שלי זקוק? התרגול כולל תנועה רכה ותנוחות שמחזקות את הגוף ושומרות עליו גמיש וחיוני במהלך ההריון ולקראת הלידה. אנחנו מעמיקות את הקשר עם שרירי רצפת האגן שלנו, משחררות את הגב, מרככות את המפרקים, משפרות זרימת דם ומוצאות נינוחות ועוצמה בגוף. אנחנו נותנות הרבה תשומת לב לנשימה שלנו, לאופן שבו הנשימה משפיעה עלינו ועל העובר, לומדות להרפות ולנוח גם ברגעים של עומס וקושי.

תרגול היוגה מאפשר לנו להתכונן ללידה גופנית, רגשית ומנטלית ותומך בכל אישה במסע האישי שלה. התרגול מועיל למצבים שכיחים בהריון, בין השאר: בחילות, צרבות, קשיי נשימה ועיכול, כאבי גב, כאבי אגן (סימפיזיוליסיס), דליפת שתן, טחורים, בצקות ברגליים ובנרתיק, חולשה, חרדות ודכדוך. הכלים שקיבלתי מתרגול היוגה ליוו אותי ותמכו בי בשלושת ההריונות והלידות שלי, אני מלווה נשים בהריון כבר הרבה שנים ובכל פעם מחדש נפעמת מפלא הבריאה ומכוחה של היוגה לתמוך באופן מיטבי בפלא הזה. התרגול מתאים לכל אישה, אם יש צורך מיוחד (הריון תאומים, הריון בר סיכון, כאבים) שתפי אותי ונמצא יחד תרגול שיתאים עבורך. אני מזמינה אתכן להעמיק קשר עם הגוף דווקא כשהוא משתנה וזקוק להקשבה שלנו ובאותה הזדמנות להתחבר לתינוק או התינוקת שגדלים ברחם.
ניתן להצטרף לשיעורים נוספים ולקבל ממני הנחיות מתאימות.

השיעורים מתקיימים בקבוצה קטנה
ימי שישי  |  10:10

שיקום לאחר לידה

שיעורי יוגה לשיקום לאחר לידה התפתחו מתוך הצורך האישי שלי ומתוך החיבור עם תלמידות שליוויתי במהלך ההריון ורצו לחזור לשיעורים לאחר הלידה, עבור הרבה נשים שיעורי היוגה מאפשרים זמן ומקום להיות בקשר עם עצמן, מרחב של שקט, שיעור שיקום לאחר לידה מאפשר לנשים להגיע ממש סמוך למועד הלידה, התרגול מותאם אפילו לתקופת משכב הלידה למי שמעוניינת להגיע בששת השבועות הראשונים שלאחר הלידה.
התרגול מאפשר הכרות עם הגוף המשתנה, מתמקד בשיקום עדין ומדויק של רצפת האגן והבטן, שחרור עומס מהגב, חגורת הכתפיים והצוואר, תנועה מתונה וקשובה, נשימה עמוקה והרפיה מרפאה.
התינוקות לצידנו על מזרן פעילות, פוף או ערסל וגם אני, אם עולה צורך, שמחה לחבק תינוק תוך כדי שמנחה את השיעור.

השיעורים מתקיימים בימי חמישי ב-11:30

נולד / מירון איזקסון

אישה יולדת יש לה נשימה אחרת
הריח אצלה נושם, אזור חדש,
מקומות בגוף שלא נשמו
עכשיו מתחילים לנוע

65

שיעור נסיון

390

מנוי חודשי

520

כרטיסיה
(8 מפגשים)

מפגשי אמהות תינוקות

מזל טוב! נולד לך תינוק, בין אם את אמא לראשונה או בשניה, בשלישית, ברביעית… לידה היא מאורע שבעקבותיו הכל משתנה, האמהות לתינוק קטן מביאה איתה עוצמות גדולות של אהבה והתפעלות לצד חרדה, עייפות ותסכול. אני רוצה להזמין אותך לסדנה שבה יש מקום לכל התחושות הללו.
סדנה בת 6 מפגשים, הכוללת בייבי יוגה, ארוחת בוקר ומעגל שיחה.
בכל מפגש נלמד רצף של תרגילי בייבי יוגה עדינים ונעימים לתרגל עם התינוקות- תרגילי בייבי יוגה מעודדים התפתחות מוטורית, נותנים כלים להרגעה וויסות ומעמיקים את הקשר בינך לבין תינוקך.
לאחר התרגול ארוחת בוקר עשירה, מזינה ומפנקת- הזדמנות לאכול בנחת בתקופה שבה כל ארוחה היא נס (-:
על בטן מלאה אפשר להתפנות לדבר על נושאים שמעסיקים אותנו בתקופה שלאחר הלידה- פנטזיה מול מציאות, אמהות, זוגיות אחרי לידה, מחשבות על חזרה לעבודה ועוד… כל אחת מוזמנת להשתתף כפי שמתאים לה, אין חובה לשתף, רק להקשיב בלב פתוח ולשמור על המעגל הזה מרחב בטוח עבור כולן.

 

הסדנה הבאה תתחיל

1.7.24

עלות

840

יוגה
נשית

הריון 
ואחרי
ולידה

יוגה
לנערות

יוגה
תרפיה