"לדעת את עצמך- בקשי את החכמה שבהכרה את הזולת.
עמדי במנוחה והכירי את עצמך. נשמי עמוק.
השקיעי מאמץ לארגן את חייך.
עמדי במנוחה והכירי את הדפוסים. נשפי.
הגדירי את מטרותייך וערכי אותן על פי סדר עדיפויות.
עמדי במנוחה וראי את הדרך.
שאפי. נשפי. שאפי. נשפי.
עמדי במנוחה. שם, בין הנשימות, למדי להכיר את עצמך."

מתוך הטאו של הנשים

יוגה נשית

היוגה הנשית פותחה על ידי מורתי מירה ארצי פדן, אחרי שנים רבות של תרגול והוראת יוגה היא הבינה דרך חוויות אישיות שלה וחוויות של נשים שלימדה שהיוגה הקלאסית שהיא מסורת גברית (כמו הרבה מסורות רוחניות) לא תמיד מתאימה לנשים, אנו זקוקות לתרגול שיותאם לשינויים התכופים בחיינו, אנו הנשים זקוקות לגוף שלנו חזק ויציב, גמיש ונושם כך שיוכל לשאת את שלל השינויים שאנו חוות, שינויים על פני המחזור החודשי- ימי הוסת, לקראת הביוץ ולאחריו ועד הוסת הבאה.
הריון ולידה, שיקום לאחר הלידה, גיל המעבר. שינויים גופניים, הורמונליים, רגשיים, אנרגטיים. שינויי סטטוס ושינויי מזג אויר (-: אישה נמצאת בשינוי מתמיד וגופה מזמין את השינוי ומאפשר אותו.
ומה הגוף מבקש מאיתנו?
הכרה, התבוננות, למידת דפוסים.

היוגה הנשית מאפשרת לנו את כל אלה, בעזרתה אנו לומדות להכיר את גופנו לעומק,  להכיר דפוסים חוזרים, להתבונן בגוף, בנשימה ובתודעה.

ביוגה הנשית האגן, איברי האגן ושרירי רצפת האגן מהווים מרחב משמעותי לחקירה, חיזוק ואיזון. היוגה הנשית מאפשרת לנו להתאים את התרגול הפיזי למקום שבו אנו נמצאות על פני המחזור החודשי: להרפות ולאפשר לרחם להתרוקן בקלות בימי הוסת, להתמלא אנרגיה לקראת הביוץ, ולחוות את המלאות שאחריו. היוגה הנשית תורמת להסדרת מחזור חודשי, מקלה על אנדומטריוזיס, שרירנים, מיגרנות, כאבי מחזור. תומכת בנשים בזמן טיפולי פוריות מבחינה פיזית, מנטלית ואנרגטית. יוגה נשית מותאמת להריון מהרגע הראשון ועד הלידה, נותנת כלים מועילים ללידה ולשיקום הגוף אחריה. מועילה למצבי צניחה של איברי האגן, חולשה, כאבים וקשיים אחרים הקשורים ברצפת האגן. תומכת בזמן גיל המעבר ומקלה על סימפטומים שכיחים כמו גלי חום, הפרעות שינה ועוד…

זכיתי להתוודע אל היוגה הנשית בגיל 24, נפתח לי שער להכרות עמוקה עם גופי ונפשי, קיבלתי עוגן משמעותי שאפשר לי לעבור שינויים גדולים- הריונות ולידות באופן מיטבי, מאז ועד היום היוגה הנשית היא בית עבורי ואני שמחה להעביר את הידע שלי הלאה לכל אישה שמגיעה אלי. היוגה הנשית נותנת מענה לכל אישה, בכל שלב, בכל רגע בחייה.
היוגה הנשית מכילה את תנודות השינוי ומשקיטה את הגלים הסוערים.
כי כל אישה זקוקה לעוגן מייצב, לבית משלה בתוך הגוף.

65

שיעור נסיון

390

מנוי חודשי

520

כרטיסיה
(8 מפגשים)

יוגה
נשית

הריון 
ואחרי
ולידה

יוגה
לנערות

יוגה
תרפיה