"יוגה היא ההגבלה של תנודות התודעה, 
אז שרוי הרואה בצורתו שלו…"

סוטרות 2-3 בפרק השני ביוגה סוטרה לפטנג'לי

יוגה

יוגה היא מסורת עתיקה שנלמדה על מנת לחוות התפתחות רוחנית, בעולם המערבי נוהגים להתייחס לתרגול היוגה כאל עוד אפשרות לאימון גופני אך הגוף ותרגול האסאנות (תנוחות הגוף) הוא למעשה רק כלי להעמקת התרגול התודעתי והרוחני, אנחנו מטפחים את הבריאות והמיטביות של הגוף כדי להתבונן באופן נקי יותר ברובד הרגשי והתודעתי שלנו, ממש כפי ששוטפים את הכוס כדי לראות טוב יותר מה מידת הצלילות של המים בתוכה.

זכיתי לפגוש את דרך היוגה בגיל 21, הייתי צעירה, כאובה ועצובה, היוגה היתה מרפא עבורי ונתנה לי משאבים פנימיים שאפשרו לי למצוא את דרכי בעולם. מאז ועד היום אני צועדת בדרך, ושמחה לחלוק את מה שלמדתי עם תלמידי, בשיעורי היוגה שאני מלמדת תקבלו הזדמנות להעמיק את הקשר עם עצמכם, להכיר טוב יותר את הגוף הנפש והתודעה שלכם, לזהות דפוסים ולאפשר לעצמכם שינויים מיטיבים בכל תחומי החיים.

השיעורים מותאמים למי שמחפשים תרגול עדין וקשוב שמתמקד בתנועה, נשימה והרפיה מתוך תשומת לב עמוקה לתחושות פנימיות. התרגול משלב חיזוק שרירי ליבה, יציבה נכונה ושיווי משקל, תנועה זורמת, תרגילי נשימה והתבוננות פנימית. השיעורים מתקיימים בקבוצות קטנות של עד 10 משתתפים

בסטודיו מתקיימים מגוון שיעורים הכנסו למערכת השעות לבדוק מה יתאים לכם, ניתן להגיע לשיעור נסיון.

65

שיעור נסיון

390

מנוי חודשי

520

כרטיסיה
(8 מפגשים)

יוגה
נשית

הריון 
ואחרי
ולידה

יוגה
לנערות

יוגה
תרפיה